Zawodowy przewodnik włoskojęzyczny – Kraków

Kraków uznawany jest przez wielu ludzi za najpiękniejsze miasto w Polsce — przyciąga turystów z uwagi na interesującą historię, smaczne regionalne jedzenie, a także wspaniałe zabytki architektury. To zdecydowanie jedno z najbardziej charakterystycznych miejsc, do którego zapraszamy podróżujących z kraju oraz z zagranicy. Jako zespół przewodników posługujących się różnymi językami, w tym np. włoskim czy rosyjskim, chętnie oprowadzimy Ciebie, Twoją rodzinę, grupę znajomych lub uczniów po niesamowitym grodzie Kraka.

Historia najciekawszych miejsc w podwawelskim grodzie

Jeśli organizujesz wycieczkę do Krakowa, rozważ wynajęcie profesjonalnego przewodnika. Z doświadczenia wiemy, że wiele osób podróżuje i jedynie ogląda budowle w mieście, przy czym nie zagłębia się w ich ciekawą historię. Licencjonowani opiekunowie w atrakcyjny sposób przedstawią dzieje miasta, ekspozycje Muzeum Podgórza czy opowiedzą o Podziemiach Rynku albo Fabryce Schindlera. Nasi pracownicy posługują się wieloma językami, w tym m.in. włoskim, francuskim oraz rosyjskim. Wybierasz się do Ojcowskiego Parku Narodowego? Chętnie pomożemy Ci także tam!

W czym pomoże przewodnik?

Włoski to jeden z często używanych języków w Krakowie, ale zwykle posługują się nim jedynie turyści oraz profesjonalni przewodnicy. Jeśli zatem wiesz, że grupa podróżujących z Italii może mieć trudności w rezerwacji noclegu, a nawet zamówieniu posiłków — zaproponuj jej skorzystanie z usług wykwalifikowanego opiekuna. Osoba taka przygotuje plan wycieczki dopasowany do zainteresowań, wybranej postaci historycznej ale także zastosuje narrację interesującą dla Klientów w różnym wieku. Zapewnimy zarówno dzieciom, jak i dorosłym zwiedzanie w przyjemnym towarzystwie!