Profesjonalny przewodnik rosyjskojęzyczny – Kraków

Szukasz profesjonalnego przewodnika, który oferuje oprowadzanie po Krakowie w języku rosyjskim? Świetnie się składa, gdyż właśnie taką usługę świadczymy. Obsługujemy dorosłych, młodzież oraz dzieci w grupach zorganizowanych, a także Klientów indywidualnych. Dostosowujemy do nich trasę wycieczki, jak również prowadzoną narrację — zależy nam, by była ona zrozumiała i przystępna dla osób, które są przez nas oprowadzane. Zobacz, co dla Ciebie przygotowałyśmy!

Zwiedzanie Krakowa z licencjonowanym przewodnikiem z językiem rosyjskim

Oprowadzanie po Krakowie jest naszą pasją, która z czasem przerodziła się w biznes. Ukończyłyśmy różne kursy, a także szkolenia. Posiadamy licencje i uprawnienia do oprowadzania po historycznych atrakcjach dawnej stolicy Polski, przykładowo Podziemiach Rynku, Fabryce Schindlera czy Muzeum Pogórza. Zależy nam na docieraniu do różnych osób — w tym celu współpracujemy ze szkołami, biurami podróży, jak również licencjonowanymi przewodnikami miejskimi z językiem rosyjskim spoza naszej firmy w Krakowie.

Przewodnik rosyjskojęzyczny — wycieczki po najciekawszych miejscach w Krakowie i nie tylko

Głównym obszarem naszych wycieczek są różne ciekawe miejsca w Krakowie, takie jak Opactwo Benedyktynów w Tyńcu. Oprowadzamy również po terenie Ojcowskiego Parku Narodowego. W ramach usługi przewodnictwa pomagamy także w rezerwacji noclegów i posiłków. Za niewielką opłatą dodatkową wypożyczamy też zestawy słuchawkowe na czas wycieczki, dzięki czemu możesz mieć pewność, że żadna ważna informacje Cię nie ominie. Serdecznie zapraszamy do korzystania z naszej oferty!