Licencjonowany przewodnik francuskojęzyczny — Kraków

Jeśli chcesz zorganizować wycieczkę z Francji do Krakowa, dlatego szukasz licencjonowanego przewodnika doskonale władającym językiem francuskim — trafiłeś w dobre miejsce. Jesteśmy zespołem doświadczonych przewodników posługujących się biegle nie tylko francuskim, ale także innymi językami. Oferujemy profesjonalne usługi, które skupiają się nie tylko na oprowadzaniu turystów po Krakowie, ale również na pomocy w zorganizowaniu noclegów czy wskazaniu najlepszych restauracji, hoteli itp. Oferujemy ciekawe wycieczki z francuskojęzycznym przewodnikiem po Krakowie i jego najatrakcyjniejszych turystycznie punktach, opowiadamy historię miasta oraz przedstawiamy interesujące fakty związane z miastem.

Francuskojęzyczny przewodnik po Krakowie, który pokaże Ci miasto i jego atrakcje

Aventur to firma zajmująca się oprowadzaniem turystów po Krakowie wraz z przewodnikiem. Zdajemy sobie sprawę z tego, jak trudno znaleźć wykwalifikowanego przewodnika znającego język francuski, dlatego do naszej oferty wprowadziliśmy takie właśnie usługi. Francuskojęzyczny przewodnik po Krakowie oprowadza gości po całym mieście, wskazując najbardziej interesujące punkty na mapie. Zależy nam na tym, aby wszyscy goście byli zainteresowani z atrakcji, dlatego dopasowujemy cały plan wycieczki do konkretnej grupy wiekowej turystów. Na czas zwiedzania udostępniamy słuchawki umożliwiające słuchanie przewodnika w określonym języku. Z nami poznacie ciekawą historię Starego Miasta, które wpisano na Listę Światowego Dziedzictwa UNESO, zobaczycie pomnik Adama Mickiewicza, Kościół Mariacki, Sukiennice, Barbakan, Kopiec Kościuszki czy Nową Hutę. Oprowadzimy Was po największych muzeach w Krakowie, a poza tym przytoczymy najbardziej znane legendy związane z miastem.

Skorzystaj z usług przewodnika francuskojęzycznego i poznaj Kraków nie tylko od strony turystycznej

Oferując usługi przewodnika francuskojęzycznego, dbamy o to, aby wszyscy nasi goście byli zadowoleni z organizowanych przez nas wycieczek po Krakowie. Dokładamy wszelkich starań, aby sprostać wymaganiom turystów mówiących po francusku, dlatego nasi licencjonowani przewodnicy świetnie władają owym językiem. Oprowadzając turystów po mieście, wykorzystujemy swoje najmocniejsze strony, łącząc snucie ciekawych opowieści z odrobiną poczucia humoru. Dzięki temu wiemy, że nasze wszystkie wycieczki spełniają największe oczekiwania nawet najbardziej wymagających turystów. Serdecznie zachęcamy do skorzystania z oferty zwiedzania Krakowa razem z francuskojęzycznym przewodnikiem. Zapraszamy!