Licencjonowani przewodnicy po Krakowie - Kraków | Aventur

O nas

Jesteśmy licencjonowanymi przewodnikami. Posiadamy wszelkie niezbędne uprawnienia do oprowadzania po krakowskich muzeach: Podziemia Rynku, Fabryka Schindlera, Synagoga Stara czy Opactwo w Tyńcu. Ukończyłyśmy także liczne kursy i szkolenia. Potrzebujesz doświadczonego przewodnika posługującego się językiem obcym? Przygotujemy dla Ciebie ciekawą wycieczkę po Krakowie w języku francuskim, włoskim czy rosyjskim. Zachęcamy do skorzystania z naszych usług przewodnickich.

Przewodniczki Aventur

Joanna Macuda

Joanna Macuda

Z wykształcenia nauczyciel-filolog z zamiłowania pilot i licencjonowany przewodnik turystyczny. Kocha zwiedzanie nowych miejsc. Posiada wieloletnie doświadczenie w pracy z dziećmi oraz młodzieżą. Lekko i przystępnie przekazuje wiedzę na temat Krakowa turystom w każdym wieku. Profesjonalistka w każdym calu. Identyfikator przewodnicki nr 323.

Katarzyna Winogrodzka

Katarzyna Winogrodzka

Rodowita krakowianka, pasjonatka rodzinnego miasta. Interesuje się historią sztuki. Zakochana w architekturze i sztuce średniowiecza. Oferuje profesjonalne usługi przewodnickie po Krakowie. Osoba otwarta, komunikatywna z dużym poczuciem humoru. Posiada wspaniały kontakt z młodzieżą. Identyfikator przewodnicki nr 325.

Licencjonowani przewodnicy — Kraków

Chociaż Kraków skrywa mnóstwo atrakcji, które można odwiedzić samodzielnie, to skorzystanie z usług przewodnika po tym wyjątkowym mieście pomoże odkryć wszystkie niezwykłe miejsca i mniej znane urokliwe zakątki, a przy tym poznać wiele fascynujących faktów oraz ciekawostek na temat dawnej stolicy Polski. Właśnie dlatego oferujemy oprowadzanie po krakowskich muzeach, klimatycznych uliczkach, najważniejszych zabytkach, a także niepowtarzalnych atrakcjach, nie tylko przedstawiając informacje o nich, ale przede wszystkim dzieląc się pasją do naszego pięknego miasta. Jako licencjonowani przewodnicy po Krakowie zawsze dbamy o to, by każda prowadzona przez nas wycieczka okazała się naprawdę niezapomniana.

Wykwalifikowany przewodnik po Krakowie dla dorosłych, dzieci i młodzieży

Oferując oprowadzanie turystów po Krakowie, doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że każda osoba jest inna, ma różne zainteresowania, a przy tym — może preferować odmienny styl prowadzenia narracji czy zwiedzania. Właśnie dlatego jako doświadczeni przewodnicy zawsze dopilnowujemy, by nasza wycieczka spełniała wszystkie oczekiwania Klientów i była w pełni dostosowana do ich potrzeb. Zapewniamy zatem oprowadzanie po stolicy Małopolski zarówno dla dorosłych czy seniorów (zwiedzających w pojedynkę albo w grupie), jak i dzieci lub młodzieży. Proponujemy choćby wycieczki tematyczne związane z zainteresowaniami, wybraną tematyką, ale też ogólne — za każdym razem dbamy zaś o przyjazną atmosferę, otwartość oraz opowiadanie o Krakowie w ciekawy sposób.

Wycieczki po Krakowie i Ojcowskim Parku Narodowym dla turystów zagranicznych

Kraków jest miastem chętnie odwiedzanym nie tylko przez Polaków z całego kraju, ale też przez turystów zagranicznych. My natomiast bardzo chętnie dzielimy się naszą miłością do niego i chcemy, by zachwyciło ono również osoby z innych regionów świata. Z tego powodu jesteśmy w stanie organizować wycieczki po Krakowie z przewodnikiem swobodnie posługującym się takimi językami obcymi jak angielski, francuski, włoski lub rosyjski. Dzięki temu możemy pokazać wszystkie najciekawsze miejsca w dawnej stolicy Polski, a także w Ojcowskim Parku Narodowym zarówno turystom zwiedzającym okolicę samodzielnie, jak i tym korzystającym z oferty biura podróży. Współpracujemy bowiem z takimi firmami, oprowadzając ich Gości po mieście, które doskonale znamy — jako jego mieszkanki i pasjonatki.

Oprowadzanie po krakowskich muzeach przez przewodników AVENTUR

Bez względu na to, czy chcesz zwiedzić klimatyczne krakowskie uliczki, poznać ich historię i zachwycić się niepowtarzalną architekturą, czy zamierzasz odwiedzić jedno z muzeów, aby zapoznać się z jego wspaniałymi zbiorami, trafiłeś w odpowiednie miejsce. Licencjonowani przewodnicy z AVENTUR dysponują bowiem niezbędnymi uprawnieniami, aby oprowadzać Gości po wszystkich muzeach miasta, w tym:

  • Podziemiach Rynku Głównego,
  • Muzeum Podgórza,
  • Opactwie Benedyktynów w Tyńcu,
  • Fabryce Schindlera,
  • oddziałach Muzeum Narodowego w Krakowie.
Podczas oprowadzania po muzeach nasi przewodnicy opowiedzą o wszystkich atrakcjach i udzielą odpowiedzi na wszelkie pytania. Udostępniamy też możliwość wypożyczenia zestawów słuchawkowych na czas wycieczki. Szukasz licencjonowanego przewodnika, który pokaże Ci najpiękniejsze zakątki Krakowa, przeprowadzi interesującą wycieczkę dla grupy zagranicznych turystów albo będzie w stanie zorganizować zwiedzanie ciekawe nawet dla najmłodszych? Zapraszamy do kontaktu z nami!