Warning: Use of undefined constant php - assumed 'php' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /usr/home/tomasthall/domains/aventur.pl/public_html/wp-content/themes/twentynineteen/about.php on line 1 Licencjonowani przewodnicy po Krakowie - Kraków | Aventur

O nas

Jesteśmy licencjonowanymi przewodnikami. Posiadamy wszelkie niezbędne uprawnienia do oprowadzania po krakowskich muzeach: Podziemia Rynku, Fabryka Schindlera, Synagoga Stara czy Opactwo w Tyńcu. Ukończyłyśmy także liczne kursy i szkolenia. Potrzebujesz doświadczonego przewodnika posługującego się językiem obcym? Przygotujemy dla Ciebie ciekawą wycieczkę po Krakowie w języku francuskim, włoskim czy rosyjskim. Zachęcamy do skorzystania z naszych usług przewodnickich.

Przewodniczki Aventur

Joanna Macuda

Joanna Macuda

Z wykształcenia nauczyciel-filolog z zamiłowania pilot i licencjonowany przewodnik turystyczny. Kocha zwiedzanie nowych miejsc. Posiada wieloletnie doświadczenie w pracy z dziećmi oraz młodzieżą. Lekko i przystępnie przekazuje wiedzę na temat Krakowa turystom w każdym wieku. Profesjonalistka w każdym calu. Identyfikator przewodnicki nr 323.

Katarzyna Winogrodzka

Katarzyna Winogrodzka

Rodowita krakowianka, pasjonatka rodzinnego miasta. Interesuje się historią sztuki. Zakochana w architekturze i sztuce średniowiecza. Oferuje profesjonalne usługi przewodnickie po Krakowie. Osoba otwarta, komunikatywna z dużym poczuciem humoru. Posiada wspaniały kontakt z młodzieżą. Identyfikator przewodnicki nr 325.